O nás

Dostali jste hlad? Nebo máte důvod k oslavě? Není třeba chodit kolem horké kaše a utrácet v drahých restauracích. Přijďte k nám! Jídelna Máj se nachází přímo v centru Brna na Divadelní ulici. Výhodou není jen její dostupnost a kvalita připravovaných jídel, ale také velice přívětivé ceny. Jídelna Máj je zařízení s dlouholetou tradicí a profesionální přátelskou obsluhou, nabízející každý všední den širokou škálu jídel a nápojů, ze kterých si vybere každý. Náš jídelníček se vyznačuje nejen pestrostí a kvalitou používaných surovin, ale také každodenní nabídkou dietních jídel pro zákazníky se zdravotními omezeními (dieta žaludeční a žlučníková; diabetická) a nově i bezlepková dieta, u které je nutné si jídlo objednat den předem.  Každý den nabízíme také dvě polévky, tři jídla základní a jedno výběrové. Novinkou je i stálý minutkový jídelníček, ze kterého si můžete každý den vybrat z osmi jídel s libovolnou přílohou a polévkou dle denní nabídky. Při volbě minutky vám jídlo naservírujeme za 15 až 20 minut. K jídlu nesmí chybět vychlazené alkoholické či nealkoholické pivo nebo limonáda a káva na závěr, které jsou rovněž součástí naší nabídky. V případě zájmu si také můžete svůj oběd odnést s sebou v jídlonosiči či menu boxu a nebo si jej nechat přivézt až k Vám domů. Obědy pro nás rozváží www.obedyvbrne.cz a rozvoz můžete objednat na telefonním čísle +420 727 935 000.  Další z výhod, kterou lze v našich prostorách využít, je možnost pořádání nejrůznějších večírků a oslav. Ať už se jedná o narozeniny, promoce nebo cokoli jiného, zajistíme pro vás veškeré občerstvení dle vašich představ a prostor přizpůsobíme vašim požadavkům. V jídelně Máj je možné platit stravenkami Sodexo a Ticket restaurant.

Nabízíme Vám novou formu objednávání obědů. Kromě standardních papírových jídelních lístků si nyní můžete obědy objednat i z pohodlí domova prostřednictvím našeho online formuláře.
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese obedy@obedyvbrne.cz, nebo osobně v kanceláři, kde Vám přidělíme přihlašovací údaje.


Přihlásit se
facebook